anime-manga-fan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

asasina din japonia

3 participan?i

In jos

asasina din japonia Empty asasina din japonia

Mesaj  sakita Joi Mai 08, 2008 6:28 pm

Asasina din Japonia





A fost odata in Japonia, un baiat pe nume Iarin. Avea un par blond si ochi albastri.Acest Iarin era indragostit de o fata pe nume Misa.Aceasta avea parul lung ochi gri, plini de ura si rautate . Exista doar o problema: ea era o asasina iar el era de partea binelui. Insa frumusetea Misei nu il atragea numai pe Iarin ci si pe un baiat din echipa de asasini ai Misei. Era rau dar foarte frumos .Il chema Ahile.Era blond si avea ochii albastri .
Misa era atrasa de ochii lui Iarin dar si de rautatea lui Ahile.Statea adesea seara si se gandea pe cine sa placa si din ochii ei ieseau lacrimi de cristal.
Intr-o zi, Misei i se ordona sa il omoare pe Iarin. Ea nu avea inima dar ii placea de Iarin, nu avea ce face….trebuia sa se supuna. Ii zise lui Iarin ca vrea sa se intalneasca cu el la casa bantuita de pe strada 13. El veni si astepta sa soseasca si ea. Intr-un sfarsit aparu si Misa cu lacrimi in ochi si cu un cutit in mana. Iarin se sperie dar…inainte de a spune ceva…fu ranit la brat. Sangele lui se transforma intr-un trandafir rosu ,dupa aceea el cazu mort. Atunci aparu Ahile si o lua de mana. Ea se ferise si…stranse trandafirul in mana. Se intepa asa de tare incat din mana ei nu iesi sange ci rubine. Inima ei se incalzise si…mana ei se indrepta spre inima si cazu moarta langa Iarin. Ahile deveni mult mai rau din acel moment, sari pe geamul mic din hol si pleca spre abis.
sakita
sakita
anime knower
anime knower

Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : undeva..intr-o lume parasita

Foaie de personaj
naruto RPG:

Sus In jos

asasina din japonia Empty Re: asasina din japonia

Mesaj  WoLfYx Lun Mai 12, 2008 11:18 am

aham... deci... te`ai uitat la death note|?? anyway... in loc de faza cand statea noaptea si se gandea pe cine sa placa mai8 bine ziceai pe cine sa aleaga. Stii ce`mi mai place ^^ ai pus si tu casa bantuita de pe strada 13 ca si mine ^^.
sangele se transforma in rubine?? >.> outin cam ciudat dar imi place sfarsitul XD se arunca p[e geam si moare X)
WoLfYx
WoLfYx
Admin
Admin

Mesaje : 399
Data de înscriere : 06/03/2008
Varsta : 33
Localizare : undeva in lumea asta mare

Foaie de personaj
naruto RPG:

https://anime-manga-fan.forumgratuit.ro

Sus In jos

asasina din japonia Empty Re: asasina din japonia

Mesaj  sakita Mier Iun 11, 2008 7:20 pm

da....dar vio...MISA trebuia sasi puna ordine in sentimente..trebuia sa placa...nu sa aleaga...rautatea si frumusetea baietilor o atragea reciproc..asa ca....oricum MISA...era mai mult de partea lui iarin...el era cel bun...pt in adancul sufletului familia MISEI fusese ucisa si ea a fost silita sa ucida....ea nu voia ...inainte avea sufletul plin de bucurie..era o fata normala..insas un anume stapan numit YOSHI ...daduse foc la casa ei....dar ea totusi a intrat in echipa de ucigasi platiti a lui YOSHI...
Smile
sakita
sakita
anime knower
anime knower

Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : undeva..intr-o lume parasita

Foaie de personaj
naruto RPG:

Sus In jos

asasina din japonia Empty Re: asasina din japonia

Mesaj  Lucy Lun Aug 18, 2008 3:17 pm

Da dar partea asta nu ai mai ziso,noi de unde sa ii stim trecutul daca tu nu ai zis nimic de el,in fine,greseli de tastare nu am vazut insa povestea daca o pot numi asa este foarte scurta totul se intampla asa deodata bati din palme si gata.
Lucy
Lucy
anime watcher
anime watcher

Mesaje : 22
Data de înscriere : 18/08/2008
Varsta : 31

http://lov-anime4ever.go-forum.net/

Sus In jos

asasina din japonia Empty Re: asasina din japonia

Mesaj  sakita Mier Aug 27, 2008 8:16 pm

stii cv?
#1=trecutul am uitat sal pun
#2=nus greseli de ortografie..SmileVery Happy
#3=nu e scurta povestea...
#4=nu bati din palme draga...


si dak nuti place nu mai fa commentarii care poate nu prea isi au rostul..


si chiar dak msg ti se pare ca sunt nervoasa sa stii ca rad acum pe masura ce citesc ce am scris mai sus:))))))
sakita
sakita
anime knower
anime knower

Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : undeva..intr-o lume parasita

Foaie de personaj
naruto RPG:

Sus In jos

asasina din japonia Empty Re: asasina din japonia

Mesaj  Lucy Mier Aug 27, 2008 10:42 pm

sakita a scris: stii cv?
#1=trecutul am uitat sal pun
Ok,eu doar am zis
sakita a scris:#2=nus greseli de ortografie..SmileVery Happy
Am zis ca nu sunt greseli
sakita a scris:#3=nu e scurta povestea...
Ba e foarte scurta,ai doar 12 randuri scrise,un fan fic e lung cu capitole,ei bine asa fac majoritatea,oricum puteai sa o faci mai lunga iar daca puneai si trecutul era mai lunga Very Happy
sakita a scris:#4=nu bati din palme draga...
Aici ma refeream ca totul e prea brusc,puteai povestii mult mai mult,deci tu grabesti lucrurile si ai imaginatie,scrie mai mult pt ca poti sa faci asta,sa stii ca eu doar te incurajez,nici eu nu sunt experta in fan ficuri ^_^"

Sper sa mai pui ^_^ Ja ne
Lucy
Lucy
anime watcher
anime watcher

Mesaje : 22
Data de înscriere : 18/08/2008
Varsta : 31

http://lov-anime4ever.go-forum.net/

Sus In jos

asasina din japonia Empty Re: asasina din japonia

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum