anime-manga-fan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

bah...am si eu nedumeriri de pe fazele cu manga...

2 participan?i

In jos

bah...am si eu nedumeriri de pe fazele cu manga... Empty bah...am si eu nedumeriri de pe fazele cu manga...

Mesaj  sakita Joi Mar 27, 2008 5:13 pm

manga e un stil pe care fiecare il adopta doar dak vrea....dak nu vrei sa fii manga...nu esti..dc sa te chinui sa faci copy-paste la ceilati..e un stil de viata ...tu decizi dak il adopti sau nu......ecchi..auzi...astea pure coincidente sau nume pe care au vrut unii sa le puna...
sakita
sakita
anime knower
anime knower

Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : undeva..intr-o lume parasita

Foaie de personaj
naruto RPG:

Sus In jos

bah...am si eu nedumeriri de pe fazele cu manga... Empty Re: bah...am si eu nedumeriri de pe fazele cu manga...

Mesaj  WoLfYx Dum Mar 30, 2008 9:51 am

:) manga sunt defapt animeurile puse pe hartie -__-" in nici un caz stil de viata -__-" si pot fi de mai multe genuri: ecchi, hentai ( +18), yaoi/yuri ( +18), mecha, aventura, comedie etc. si astea le poti citi si pe internet.... ca la noi in tara nu cred ca au aparut -__-" anyways... cred ca ai inteles la ce se refera manga si era deja un topic pentru a invata ce este.... dar ala deja l`am inchis si exact acelasi lucru voi face si cu asta
WoLfYx
WoLfYx
Admin
Admin

Mesaje : 399
Data de înscriere : 06/03/2008
Varsta : 33
Localizare : undeva in lumea asta mare

Foaie de personaj
naruto RPG:

https://anime-manga-fan.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum