anime-manga-fan
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

colegi si profi- personaje anime

2 participan?i

In jos

colegi si profi- personaje anime Empty colegi si profi- personaje anime

Mesaj  WoLfYx Joi Mar 13, 2008 10:06 pm

deci aici puteti compara profii vostri sau colegii cu personaje anime:D so i`m first^_^
dirigu`- desi genurile nu se potri vesc, ar veni tsunadeXD auzi la mineXD cred ca vezi asta clari XD daca ar sti diricu` ce am scris mi`ar bate o saptamana XD
profa de geogra- lucy din elfen lied... e draguta si imi place ca spune povesti la ora( de fapt e lectia dar eu o consider poveste deoarece suna fooarte bine) si cand o suparam impinge lucrurile la mazim(XD teeest!! XD)
platon- choji XD si dimensiunea( daca nu cumva mai mare) si pofta de mancare... pacat si nu amablilitatea...
o alta fata... no name-ino yamanaga( obsedata de moda...)
profu de engleza- kakashi hatakeXD tare!! hehe e simpatic si uneori ingaduitor... dar cand se pune pe treaba atunci se pune nu gluma...
colegul din spatele meu...- naruto.. nu e hiperactiv dar nici mult nu mai are XD urla in ore... intervine cand nu e cazul, si toate cele..
proful de sport- gay sensei... ikkh. un prof groaznic, care, dupa parerea mea si a catorva colegi se tine dupa elevele lui XD nesimtitul... e aiurea si zapacit... cand ne iarta cand nu... ikk!
inca o fata- sakura, vorbeste in truna, nuj daca ii place de cineva din calasa dar ma rog Suspect ... deci vorbeste cand nu e cazul... si pe mine ma cam enerveaza....
cam atat... no more ideas
WoLfYx
WoLfYx
Admin
Admin

Mesaje : 399
Data de înscriere : 06/03/2008
Varsta : 33
Localizare : undeva in lumea asta mare

Foaie de personaj
naruto RPG:

https://anime-manga-fan.forumgratuit.ro

Sus In jos

colegi si profi- personaje anime Empty Re: colegi si profi- personaje anime

Mesaj  sakita Joi Mar 27, 2008 5:09 pm

app..cinei sakura din ce ai zis u??
sakita
sakita
anime knower
anime knower

Mesaje : 78
Data de înscriere : 16/03/2008
Varsta : 29
Localizare : undeva..intr-o lume parasita

Foaie de personaj
naruto RPG:

Sus In jos

colegi si profi- personaje anime Empty Re: colegi si profi- personaje anime

Mesaj  WoLfYx Mar Apr 01, 2008 2:18 pm

mmm... trebuie sa ma mai gandesc... cine stie pe cine suspectez eu?? as putea fi chiar si eu, oricum fiecare cu parerile lui >.< si tu nu vrei sa ne spui cate ceva despre colegii tai si ai mei?? XD ^^ ... inca ma gandesc ce personaj ai putea fi tu ^^^ ( lol 3 ochi cyclops lol! ) cred ca ai putea fi sakura din cateva puncete de vedere... si acelea sunt... sa zic sau sa nu zic?? hai ca zic >.< ai putea fi sakura pentru ca esti desteapta si intelegei foarte bine ceea ce ti se preda si intelegi oamenii asa ca poti deveni si tu un ninja medical ( XD traducerea de la medical ninja facuta de "je" asa ca suna cam aiurea...) si eleva lui tsunade... sper ca stii cine e XD
WoLfYx
WoLfYx
Admin
Admin

Mesaje : 399
Data de înscriere : 06/03/2008
Varsta : 33
Localizare : undeva in lumea asta mare

Foaie de personaj
naruto RPG:

https://anime-manga-fan.forumgratuit.ro

Sus In jos

colegi si profi- personaje anime Empty Re: colegi si profi- personaje anime

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum